Ученици трећег разреда наше школе су учестовали у такмичењу “Са енглеским језиком у Европу”, у организацији Удружења наставника предметне наставе из Софије и Учитељског друштва из Ниша. Наши мали такмичари су остварили одличне резултате у конкуренцији од 287 ученика из 20 школа.
1. место су освојили Јулијана Николић 3/5 и Гаврило Дашић 3/3
2. место је припало Симониди Андрић 3/4 и Матеји Ђурићу 3/3
Треће место су освојили Стамен Јовановић и Михајло Јанковић из 3/3 и Петра Димитријевић, Ана Весковић, Вукан Вујовић и Илија Тошић из одељења 3/2.
БРАВО за наше такмичаре!