Куп Србије у кајак-кану слалому

На Првом колу Купа Србије за млађе категорије у кајак-кану слалому, одржаном на реци Нишави у Нишу, наши ученици остварили су изузетне резултате:
Ирис Ристић (5/1) – две златне медаље
Данка Ђорђевић (5/1) – златна и сребрна медаља
Ђорђе Младеновић (7/2) – сребрна и бронзана медаља
Алексеј Кујунџић (7/4) – сребро у екипној трцеи
Љуба Карабашевић – учешће
Такмичење је окупило више од 30 младих спортиста из различитих крајева Србије, а млади кајакаши су имали прилику да покажу своје вештине, спортски дух и такмичарску спремност на једном од најзначајнијих такмичења у календару Кајак-кану савеза Србије за млађе категорије.
Честитамо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *