Сарадња са Средњом медицинском школом „Доситеј Обрадовић“
Учитељице Ана Младеновић и Јелена Јовановић, у сарадњи са родитељем ученика Миланом Вукићем, реализовале су успешну сарадњу са Средњом медицинском школом „Доситеј Обрадовић“.
Господин Вукић, професор у овој школи, заједно са својим ученицима одржао је радионицу за ученике одељења 1/3 на тему „Здравље школске деце“.
Током радионице разговарало се о значају личне хигијене, правилне исхране и редовне физичке активности. Ученици су са великим интересовањем учествовали у бројним активностима које су биле едукативне, занимљиве и корисне.
За крај дружења, ученици су учествовали у квизу знања, након чега су добили дипломе за успешно решене задатке, као и флашицу воде и јабуку, у духу промоције здравих животних навика.
Захваљујемо се господину Вукићу и његовим ученицима на издвојеном времену, труду и лепом дружењу, уз наду да ће оваквих сусрета бити још много.