Државно такмичење из физике

На Државном такмичењу које је одржано 18.4.2026. године, у основној школи „Вељко Дугошевић“ у Београду. Ученици су освојили следећа места:


Наталија Стошoвић, ученица VIII/5- треће место
Василије Марковић, ученик VIII/5- треће место
Теодор Лукић, ученик VI/5, треће место
Андреј Данилов, ученик VI/5, похвала


Ментор: Ана Милетић Микић-наставница физике

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *