У уторак, 8.6. 2026. године, у сали НКЦ-а, ученицима и професорима/наставницима средњих и основних школа Нишавског округа додељене су дипломе и похвалнице за освојена места на републичком такмичењу из руског, француског и немачког језика, одржаном у Београду, априла 2026. године.
Ученица наше школе, одељења 7/4, Јања Станковић је добила диплому за освојено треће место! Диплому је добила и њена наставница енглеског језика, Љиљана Младеновић.
Велико браво за нашу Јању и честитке на овом великом успеху!