Републичко финале „Кенгур без граница”

Велики успех наших математичара на Републичком финалу „Кенгур без граница“.

У недељу, 7. јуна, Природно-математички факултет у Крагујевцу био је домаћин републичког финала престижног математичког такмичења „Кенгур без граница“. Наша школа је имала част да има своје представнике међу најбољим младим математичарима Србије, који су остварили сјајне резултате:

Милош Костић (4/2) – освојио је феноменалну 2. награду.
Ментор: Јелена П. Јовановић

Филип Николић (7/3) – остварио је запажено учешће у изузетно јакој конкуренцији финалиста.
Ментор: Невена Ћукић

Честитамо нашим вредним ученицима и њиховим поносним менторима на труду, знању и сјајном представљању наше школе! Ви сте наш понос!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *