28.4.2026.год. у Бору је одржано школско првенство Централне Србије из џуда, где су нашу школу представљали ученици одељења VIII2, Дуња и Јован Ђорђевић. Дуња је освојила златну медаљу, а Јован сребрну и пласирали се на републичко такмичење које ће се одржати 5.5.2026. у Београду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *