Републичко такмичење у атлетици

На овогодишњем Републичком такмичењу за ученике основних школа у атлетици, одржаном у уторак 26.05.2026. године у Крушевцу, наше ученице оствариле су изузетан успех у јакој конкуренцији најбољих младих спортисткиња из целе земље.
Наталија Николић, ученица одељења 7/2, у трци на 100 метара освојила је друго место. Наталија је сјајном борбеношћу осигурала вицешампионску титулу а прво место јој је измакло за невероватних 0,002 секунде. Ана Крстић, ученица одељења 5/4 ,у трци на 60 метара освојила је 5. место.
Овај такмичарски дан имао је и посебну, емотивну страну. Наша вицешампионка Наталија је управо данас прославила свој рођендан. Дупло славље обележено је на најлепши начин – заједничким дружењем, рођенданском тортом и свећицама, чиме је овај велики спортски успех постао још емотивнији и незаборавнији за све нас.
Честитамо девојчицама на сјајним резултатима и борбености!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *