У суботу и недељу, 9. и 10. 5. 2026., одржано је Републичко такмичење у шаху у Основној школи ,,Мирослав Антић” у Футогу.
Нашу школу је у појединачној конкуренцији представљала ученица 3/2 Анђела Стојановић која је у веома јакој конкуренцији од 51 такмичарки освојила одлично девето место. Ученицу је предводила и бодрила њена учитељица Данијела Ђорђевић.
Велики успех је бити део овог такмичења и такмичити се међу најбољима.
Честитке Анђели на срчаној борби, концентрацији, мудрој игри и фер-плеју који је показала. Бити међу десет најбољих шахисткиња у држави је доказ њеног великог талента и рада.
Анђела, сaмо настави тако, твој најјачи потез тек долази!