На радионици Круг доброте и сећања, у недељи сећања и заједништва 2026, ученици 2-3 показали су изузетну емпатију и разумели колико је заједништво важно – не само у нашем одељењу, већ и у свакодневном животу.
Круна радионице било је наше Дрво заједништва на којем су биле исписане поруке заједништва. Корак по корак, створили смо нешто посебно – дело на које смо сви поносни и које ће неко време красити простор испред наше учионице.